Objednávka na školní exkurzi

Objednávka exkurze do Houbvého Parku
Informace o Vás

* Povinný

Informace o škole

* Povinný

Informace o pedagogovi, který doprovází žáky

* Povinný

Termin
 1. 07:30 h. - 09:00 h.12:30 h. - 14:00 h.

* Povinný

Typ programu

Hlavní EVVO program - Voda nad zlato

 1. Environmentální program s tvořivou dílnou;
 2. Voda nad zlato + obrázek vytvořený ze zbytkového materiálu ( místo obrázku lze vytvořit tématickou magnetku )


 1. Základní program (Stezka Voda nad zlato + 2 další stezky: 3 hodiny.)
 2. Speciální program (Stezka Voda nad zlato + 3 další stezky + Muzeum Fosilií: 4,5 hodiny.)


 1. Základní program (130Kč/dítě)Speciální program (200Kč/dítě)

Dvě stezky dle výběru

 1. Po stopách zvířatTajemná expediceBotanické blouděníNa cestě s planetamiHoubová stezkaFoťáková stezka
plus jedna speciální stezka dle výběru

 1. Hledání pokladuPalačinkové tajemstvíTajemství trezoru
Individuálně lze doobjednat
 1. Hledání pokladu (50Kč/dítě)Palačinkové tajemství (50Kč/dítě)Tajemství trezoru (50Kč/dítě)


 1. NeMuzeum Fosilií (30Kč/dítě)


 1. Malování malé sádrové magnetky (různé tvary) (30 min., 30Kč/dítě)Pískování dlaždic (60 min., 100Kč/dítě)Malování a pískování květináčů (včelka, beruška) (60 min., 100Kč/dítě)Pískování dřevěných krabiček (60 min., 100Kč/dítě)Dekorativní obrázek s rámečkem – koláž (60 min.,100Kč/dítě)Ozdobný rámeček (60 min., 100Kč/dítě)
Oběd
 1. Gulášová polévka s pečivem (30 Kč/dítě)Kuřecí polévka s pečivem (30 Kč/dítě)Bagetky (40 Kč/dítě)Opékání špekáčků na ohýnku nebo grilu, chléb, kečup, hořčice, tácek (40 Kč/dítě)Pizza – dětská porce (50 Kč/dítě)Palačinka s marmeládou a topingem (50 Kč/dítě)Kuřecí řízek s hranolky, obloha, kečup, tatarka – dětská porce (80 Kč/dítě)Kuřecí řízek s brambory, obloha, kečup, tatarka – dětské porce (80 Kč/dítě)
Platba
 1. HotověFakturou
Poznámka

Prezentace fotografií

Zaškrtněnte možnost zda souhlasíte nebo ne s prezentací fotografií pořízených během programu. Fotografie budou použity na prezentaci a propagaci organizace Svět Fantazie, z.ú.. Fotografie mohou být vyvěšeny na webových stránkách, facebooku popřípadě na nástěnkách či jiných výstavách o organizaci, bez uvedení bližší specifikace.
SouhlasímNesouhlasím

GDPR

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři organizace Svět Fantazie, z.ú. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Účel zpracování osobních údajů: v souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely organizace a to v souvislosti s realizací objednávané služby. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu Svět Fantazie, z.ú. (správce). Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny.

Storno poplatky – školní exkurze

Pokud se změní Vaše plánovaná situace a nebudete moci přijet, dejte nám prosím vědět. Vámi zaslaný objednávací formulář, na školní exkurzi do Houbového Parku je závazný. V případě storna 5 dní před jejím konáním není účtován stornopoplatek. Stornování exkurze 4-0 dní před domluveným termínem, Vám bude fakturováno 10% z domluvené částky.
V případě sehnání náhradníka z Vaší strany nebudou požadovány žádné náhrady.Děkujeme za vaši objednávku programu a už se na vás těšíme!


Přesunout se na začátek